Akıllı Ev Otomasyonu

Akıllı ev sistemler, aydınlatma, ısıtma, kamera sistemi, alarm sistemi (güvenlik sistemleri) ve ev aletlerinin yönetilmesini sağlayan otomasyon sistemlerdir. Akıllı ev teknolojisinde kurulan sistem akıllı cep telefonu ya da tablet  gibi cihazlarınıza bağlanarak evde veya evden çok uzakta iken sistemi yönetebilmenizi sağlar. Akıllı ev özellikleri gelişen teknoloji ile her geçen gün yeni imkânlar ile gelişiyor. Akıllı ev uygulamaları siz evde yokken bile evinizi yönetebilmenizi sağlıyor.

Elektrik Tesisatı

Elektrik Tesisatı trafodan başlayarak son tüketiciye kadar olan panoları, tabloları, kabloları, tavaları, motorları, kompanzasyonu, elektrik makinelerini, aydınlatmayı, prizleri, asansörleri, zayıf akım, alarm, uydu ve tv sistemlerini komple kapsayan sistemdir.

Elektrik Tesisatı,
Elektrik Tadilatı,
Plan, Proje işleri,
Aydınlatma Tesisatı,
Villa Bahçe Aydınlatması, Taahhüt,
Ev, İş yeri, Bina Elektrik Tesisatı,
Bina, Park, Zemin vs. LED Boyama (Aydınlatması)
Pano gibi işlerin yanı sıra özel çalışma, plan ve projelerinizde size yardımcı olmaktayız.

Güvenlik Kamera Sistemleri

Kamera Sistemleri elektronik güvenlik çözümleri alanda kullanılan, geçmişe dönük kayıtları ve canlı olarak istediğiniz tüm platformlardan izleyebileceğiniz bir yapıya sahiptir. Analog HD (AHD) teknolojisi kullanan sistemler ve IP Network teknolojisi kullanan sistemler olmak üzere 2′ ye ayrılır. Her iki sistemde gece ve gündüz görüntü alabilen teknolojiye sahiptir fakat konu gece görüntüsü olduğunda IP Network tabanlı sistemlerde daha fazla görüntüleme çözümleri bulunmaktadır. Kablo çekilme imkanı olmayan veya kablo çekilmesi maliyetli olan mekanlar için Kablosuz Kamera Sistemleride mevcuttur.

Gergi Tavan

Gergi tavan sistemi, sıra dışı yapısı ile ısıtılarak istenilen forma girebilen, çeşitli renk ve dokularda özel alüminyum profillerine ısıtıp gerilerek uygulanması tekniğidir. Düz, dairesel ve diğer geometrik formlu tavanların yanı sıra tonoz ve kubbe gibi radiuslu uygulamalara imkan sağlar.
Bu esneklik sayesinde her projede kendine has tavanlarda özgün tasarım imkanı sunar. Gergi Tavan Sistemi sadece tavanda değil ,duvar ve dekoratif amaçlıda kullanılabilir. Sudan ve nemden etkilenmez Bakım ve boya gerektirmez , Temizlenebilir.
Arkadan aydınlatma yaparak soft ışık kaynağı olarak kullanılabilinir. Profesyonel ekibimizle %100 müşteri memnuniyetini ön plana alarak hizmet veriyoruz…

Güvenlik Alarm Sistemleri

Alarm sistemi ile istenmeyen tehditleri bertaraf etmek oldukça etkili bir çözümdür. Evinizde veya işyerinizde Hırsızlık vakası, Yangın hadisesi, Gaz Kaçağı ve Su Baskını gibi durumlarda olayın gerçekleştiği an haberini alıp, ilgili yerlere bildirimini yapmak için alarm sistemi size yeterli olacaktır. Bu tehditlerin yanı sıra alarm gözlem merkezi hizmeti alındığı taktirde acil sağlık sorunlarınında ilgili yerlere bildirimi söz konusu olacaktır. Acil panik butonunun hangi acil durum olmasını istiyorsanız buna göre programlanır ve acil duruma göre ilgili kollluk kuvvetlerine bildirimler yapılır.

Tezgah Arası Cam

Mutfak Tezgah Arası Cam Nedir, Nasıl Yapılır Uzun süre mutfaklar hiç değişmeden , sanki hiç değismeyecekmiş gibi hayatımızda yer aldı. Eski filmlere de baksanız, kendi dünyaniza da baksanız mutfaklar aynı standartlarda gitmekte. Şimdi teknoloji yeni bir trend yakaladı ve cam panellerle mutfakları buluşturmaya başladı.
Mutfak tezgah arası cam panel: 6mm kalınlığındaki temperli cama, UV baskı teknolojisi kullanılarak istenilen görselin baskısının ortaya çıkarıldığı bir sistemdir. 

3 Boyutlu Duvar Kağıdı

3D duvar kagitlarinda sonsuz denebilecek görsel mevcuttur. Hali hayzirda bulunan secenekler disinda bir fotografi veya bir illüstrasyonu 3D duvar kagidi olarak basmak mümkündür. Hatta bu 3D görseli kendi tasariminiz bile olabilir. Dilerseniz fotograf ile ölümsüzlestirdiginiz özel bir ani duvariniza tasiyabilirsiniz.

3D duvar kagitlarinin baski asamasinda UV baski teknigi kullanilir. Bu sayede sagliga zarar veren maddeler solunmamis olur, ayni zamanda kötü koku yaymazlar böylelikle yasam alanlarinizda konforunuz bozulmaz.

Hemen Al